Послуги з розміщення реклами

Шановні виробники та дистриб’ютори, які займаються реалізацією товарів для рослинництва! Інтернет-магазин «Супермаркет насіння» пропонує послуги з розміщення реклами у Блозі.

Блог «Супермаркету насіння» існує не так давно, але вже встиг завоювати популярність у читачів. В ньому щотижнево розміщуються статті на тему вирощування сільськогосподарських рослин та догляду за ними, а також огляди популярних сортів та гібридів рослин від відомих виробників.

Наша аудиторія – це прості городники та великі виробники рослинної продукції, для яких інформація викладена на сайті є актуальною та цікавою. Більшість публікації займають перші позиції в пошуковій системі Google, оскільки мають попит у читачів, які шукають статті про вирощування рослин.

график по трафику
Зростаючий трафік сайту з жовтня 2020 року по травень 2021 року
посещаемость
Трафік за джерелами за 6 місяців (скриншот зроблений 22.06.2021)

Переваги розміщення реклами у Блозі «Супермаркету Насіння»:

  • 100% цільова аудиторія
  • Якісний унікальний контент
  • Висока довіра клієнтів до інформації
  • Суттєве сприяння розміщених статей популярності товарів компанії
  • Можливість спілкування з клієнтами в коментарях під публікаціями
  • Щомісячно зростаючий трафік
  • Додаткове охоплення за рахунок соціальних мереж і репостів

Яким способом можна розмістити рекламу у Блозі

Публікація

Ви можете написати свою статтю в якій буде йти мова про ваш товар або послугу. Вона буде розміщена у Блозі з вашими ілюстраціями, відео та посиланням на товар в інтернет-магазині «Супермаркет насіння». Публікація буде знаходитись на сайті необмежений час.

Приклад рекламного посту, який замовила компанія Мнагор: https://agrocity.ua/uk/vse-pro-nasinnya/strahuvannya-posiviv-supersolodkoyi-kukurudzy-kompaniyi-mnagor/

Посилання на статті ми публікуємо в соцмережах і розсилках. Якщо розміщений контент не тільки рекламний, а й цікавий і корисний для читача, то такі статті отримують великий інтерес і кількість переходів з соціальних мереж, а також безліч репостів.

Якщо у вас є труднощі з написанням статті, ми можемо вам в цьому допомогти.

Банер

Банер у слайдшоу, який буде видно у всіх категоріях і статтях блогу. Це гарантує, що кожен відвідувач його побачить. Порядок банерів показується користувачам рівномірно і позиція кожного банера плаваюча. Тому банер кожного рекламодавця буде максимально часто показаний аудиторії.

баннер
Спосіб розміщення банера

Банер в слайдері в кінці кожної статті блогу

Якщо відвідувач зацікавлений статтею, він її читає до кінця, і дочитавши в будь-якому випадку побачить банер.

баннер в конце статьи
Банер у кінці статті

Рекламний блок в статті

Це виділений блок з картинкою і текстом до 500 символів, який буде розміщений в обраній вами статті або серії статей. Даний вид розміщення підходить, якщо Ви бачите, що стаття отримала велику кількість переглядів і її читачі можуть бути потенційними покупцями вашого товару.

Або ваш товар доречний і до того ж доповнює контент статті. Як, наприклад стаття про шкідників томату, де ви пропонуєте свої засоби, описавши їх переваги.

Місце в блоці спонсорів сайту

спонсоры сайта
Блок спонсорів сайту
Поделиться с друзьями
Агро Сіті