Libra LAB – професійна агролабораторія, яка надає послуги та впроваджує комплексні рішення для Вашого господарства

Без категорії

Час та досвід привели нас до створення власної лабораторії. Libra LAB – сучасна агрохімічна лабораторія, що надає широкий спектр послуг для сільськогосподарського виробництва, основною метою яких є отримання планованого врожаю високої якості.

лабораторія лібра

Наші фахівці максимально швидко та точно проведуть дослідження, допоможуть клієнтам правильно оцінити ситуацію та застосувати результативну програму живлення та захисту рослин з метою отримання максимальної врожайності за мінімальних витрат.

Агрохімічний аналіз ґрунту, фітопатологічний аналіз рослин, функціональна листова діагностика рослин, аналіз ґрунту та рослин на виявлення нематод, аналіз зерна та насіння на схожість та фітосанітарний стан.

Всі ці послуги ви можете з легкістю замовити в нас та бути впевненими у їх якісному виконанні.

Завдяки агрохімічному аналізу ґрунту Ви зможете швидко і своєчасно отримати результати аналізу на вміст рухомих форм поживних речовин, кислотність, засоленість для точного регулювання живлення рослин і досягнення максимальної продуктивності.

лібра лабораторія

Завдяки фітопатологічному аналізу рослин Ви точно знатиме збудника грибкового та бактеріального захворювання, що дасть змогу оперативно і правильно підібрати оптимальні методи і засоби захисту рослин.

За допомогою функціональної листової діагностики Ви завжди будете знати потреби рослин в макро-, мезо і мікроелементах та зможете своєчасно провести позакореневі підживлення, спираючись на потреби рослини.

Завдяки нематологічному обстеженню ґрунтів та рослин Ви дізнаєтесь чи взагалі наявна нематода на тій чи іншій ділянці господарства, що дасть можливість швидко провести заходи спрямовані на контроль чисельності паразитичних нематод.

лібра пророщування насіння

За допомогою аналізу насіннєвого матеріалу на схожість та енергію проростання Ви зможете з вищою точністю скоригувати норму висіву насіння.

Завдяки дослідженню фітосанітарного стану зерна та насіння Ви точно знатиме видову приналежність фітопатогенів і зможете вчасно застосувати необхідні методи та заходи боротьбі із зовнішньою та внутрішньою інфекцією.

Також можливо замовити виїзд мобільної лабораторії прямо до Вас в господарство. Завдяки мобільній лабораторії ми зекономимо ваш час і надамо своєчасну консультацію безпосередньо в полі та запропонуємо практичні інструменти для живлення рослин, ефективність яких підтверджена неодноразово.

Агрохімічні дослідження є метою оптимізації систем живлення та захисту рослин.
Кошти за аналізи повернуться Вам у вигляді вищої врожайності та економії на добривах! Не гайте часу і не витрачайте грошей на випадкові експерименти – довіртеся професіоналам і отримайте максимум з кожного гектару поля!

лібра лабораторія

Телефон для звʼязку: +380 (95) 747 97 02
Наш сайт: libra-agro.com

Ми у соцмережах:
Facebook
Instagram
YouTube
TikTok

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Админ
Редактор блога "Супермаркет Семян".
Оцініть автора
Агро Сіті
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: